Proč posílat balíky do zahraničí s námi?

Tip one

Ve spolupráci s DHL doručujeme po celé Evropě

Tip two

Doručení zásilek nejpozději do 5 pracovních dní

Tip three

Zaručujeme vysokou kvalitu doručení

article image

Nabízíme doplňkové a nadstandardní služby

Zvýšená odpovědnost za zásilku
Výběr doběrečného
Příjemce informujeme o doručení e-mailem

article image

Vyberte si způsob doručení

Doručujeme přímo na adresu nebo do výdejních míst.

article image

Jednoduchá správa

Díky našim aplikacím můžete zásilky jednoduše spravovat.

Poslat balík jednorázově nebo bez smlouvy? 

 

Přečíst si více

Může vás zajímat

Pak je pro vás jasnou volbou produkt PPL Parcel Connect. Příjemce bude informován o průběhu přepravy prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Zásilka je doručována na adresu nebo do výdejního místa. Produkt lze kombinovat s doplňkovými službami, jako je například dobírka nebo zvýšená odpovědnost za zásilku. Způsob komunikace, doručení a doplňkové služby se liší dle cílové destinace. Pokud se chcete dozvědět více o produktu  PPL Parcel Connect, stáhněte si produktový list.

Zde naplno využijete produkt PPL Parcel Business Europe. Zásilka bude doručována na adresu příjemce a v případě nezastižení se pokusíme balík opětovně doručit následující den. Zásilky doručujeme i do mimo evropských zemí, kde vám rádi zprostředkujeme celní odbavení. Pokud se chcete dozvědět více o produktu PPL Parcel Business Europe, stáhněte si produktový list.

Webová aplikace pro snadnou správu vašich zásilek, kterou vám zdarma nabízíme, obsahuje i možnost přímého doručení balíků do výdejních míst v Polsku, Německu a Slovensku. Tento způsob doručení je výhodný pro příjemce a ekonomickou variantou pro odesílatele.

Zásilky na dobírku je možné zasílat na Slovensko a do Polska. U balíků putujících na Slovensko nabízíme možnost deklarování v CZK nebo EUR. Vybrané EUR můžeme odvádět na jakýkoliv eurový účet vedený v zemích, které podporují SEPA platby. U zásilek do Polska nabízíme deklaraci v PLN. Vybrané doběrečné je odváděno na účet v polské bance.

Správné balení je velmi důležité pro rychlou a bezpečnou přepravu vaší zásilky. Správným balením se vyhnete poškození obsahu zásilky, dodatečným poplatkům ze obtížnou manipulaci a případnému zdržení v doručení. Ukázku jak správně zabalit zásilku najdete v dokumentu Správné zabalení zásilky.

Van Parcel

Máte zájem o individuální nabídku? Napište nám přes chat