Výhody pro naše zákazníky

Tip one

Nižší ceny dopravného

Tip two

Zákaznické aplikace

Tip three

Obchodník je tu pro vás

Jak to probíhá

1

Napište nám na chatu

Vyplňte vaše údaje a my se vás doptáme na pár otázek.

2

Obchodník vám zavolá

Vyčkejte. Náš obchodník se vám do 3 dnů ozve.

3

Hotovo!

A je to! Spolupráce může začít.

Může vás zajímat

Využijte produkt PPL Parcel CZ Private, díky kterému budou příjemci informováni o průběhu přepravy. Jakmile převezmeme zásilku do přepravy, informujeme adresáta  e-mailem. V den doručení mu pak pošleme SMS s dvouhodinovým časovým oknem, kdy balík doručíme. Pokud by se doručení nezdařilo, zašleme zprávu příjemci o následném postupu. Pokud se chcete dozvědět více o produktu PPL Parcel CZ Private, stáhněte si produktový list.

Ideálním řešením pro vás bude produkt PPL Parcel CZ Business. Doručení zde probíhá v pracovních dnech v čase od 8:00 do 18:00. Produkt můžete kombinovat s doplňkovými službami, jako je například dobírka nebo zvýšená odpovědnost za zásilku. V zákaznických aplikacích je pro vás připraveno elektronické potvrzení o doručení. Pokud se chcete dozvědět více o produktu PPL Parcel CZ Business, stáhněte si produktový list.

Aby vám mohla být zásilka převzata do přepravy a nijak se nepoškodila, podívejte se na odkaz Správně zabalená zásilka, kde naleznete všechna kritéria. Zboží musí být zabaleno v kartonové krabici a dostatečně zajištěno proti poškození. 

Zde naplno využijete produkt PPL Parcel Connect Plus. Zásilka bude doručována na adresu příjemce a v případě nezastižení se pokusíme balík opětovně doručit následující den. Zásilky doručujeme i do mimo evropských zemí, kde vám rádi zprostředkujeme celní odbavení. Pokud se chcete dozvědět více o produktu PPL Parcel Connect Plus, stáhněte si produktový list.

Zásilky na dobírku je možné zasílat na Slovensko, do Polska, Maďarska a Rumunska. U balíků putujících na Slovensko nabízíme možnost deklarování v CZK nebo EUR. Vybrané EUR můžeme odvádět na jakýkoliv eurový účet vedený v zemích, které podporují SEPA platby. U zásilek do Polska, Maďarska nebo Rumunska nabízíme deklaraci v PLN / HUF / RON. Vybrané doběrečné je odváděno na účet v polské / maďarské / rumunské bance.

Van Parcel

Chcete se stát smluvním zákazníkem? Napište nám přes chat