CZCHOWSPC000644

Posílejte zásilky z domova i PPL Parcelshopu. Nově i na dobírku!

S PPL nově můžete odesílat soukromé zásilky na dobírku. Rychle, jednoduše a bez zbytečného čekání ve frontě. Je jen na vás, jestli balík předáte kurýrovi přímo na vaší adrese, nebo ho donesete do některého z našich podacích a výdejních míst – PPL Parcelshopů. Tak nechte balíky na nás a raději se věnujte tomu, co vás baví.

Jak na to? 

  1. Do formuláře vyplníte údaje o doručení, uhradíte poštovné kartou a vytisknete si štítek, který nalepíte na balík.
  2. Náš řidič zásilku vyzvedne přímo u vás doma, ale odevzdat ji můžete také v některém z našich PPL Parcelshopů.
  3. My se postaráme o doručení zásilky na konkrétní adresu, případně ji uložíme k vyzvednutí ve vybraném PPL Parcelshopu. Adresát si balík převezme buď bezplatně, nebo za něj zaplatí požadovanou dobírku.

Jaké jsou parametry zásilky?

Maximální rozměr balíku je 100 × 50 × 50 cm a jeho hmotnost by neměla přesáhnout 31,5 kg. Abychom zboží mohli bezpečně doručit, musí být zabaleno do kartonové krabice. Na ni, prosím, neumisťujte strečovací folii ani ji nepřevazujte provázkem. Zjistěte, jak správně zabalit různé druhy produktů.

Na co se nás často ptáte

Jaká je cena služby Balík pro tebe?

Výsledná částka, kterou za doručení zaplatíte, závisí na rozměrech zásilky a také na tom, zda ji povezeme na adresu v Česku, nebo do zahraničí. Cena za Balík pro tebe startuje na 99 Kč. Za vyzvednutí balíku na vaší adrese si účtujeme 60 Kč, zásilku však můžete odevzdat i zdarma na jednom z mnoha našich PPL Parcelshopů. Pokud si přejete poslat balík na dobírku, můžete nyní za akční cenu 19 Kč. Prohlédněte si náš ceník, kde najdete ceny všech variant, které aktuálně nabízíme.

Jak zjistím, kde je nejbližší PPL Parcelshop?

V České republice máme stovky PPL Parcelshopů, které vám usnadňují vyzvedávání i odesílání zásilek. K vyhledávání můžete využít naši mapu PPL Parcelshopů, v níž pomocí zadání PSČ snadno a rychle najdete ty, které se nacházejí ve vaší blízkosti.

Můžu Balík pro tebe zaslat na dobírku?

Ano. Rozhodli jsme se vyjít vstříc přání našich zákazníků, a proto můžete nově Balík pro tebe posílat i na dobírku.

Moje zásilka nebyla přijata do přepravy. Co mám dělat?

V takovém případě si stáhněte žádost o vrácení dopravného. Formulář vyplňte a pošlete nám ho na e-mail info@ppl.cz. Do předmětu uveďte „Žádost online balík“.

Lze Balík pro tebe podat v provozovnách sítě Žabka?

Zásilky lze podávat na všech PPL Parcelshopech bohužel kromě sítě Žabka.

-----

Zaujala vás služba Balík pro tebe? Přečtěte si o ní více a v případě jakýchkoliv nejasností se nám ozvěte. Naši operátoři vám rádi poradí.

2114
Aktuální počet Parcelshopů
Harmonogram doručování