CZCHOWSPC000647


Vítáme vás na stránkách společnosti PPL!

Jsme přední poskytovatel přepravních služeb pro firmy a podnikatele. Nabízíme však i služby pro soukromé osoby s produktem Balík pro Tebe. Specializujeme se na balíkovou přepravu po ČR a do celé Evropy.

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o provozu při nadcházejících velikonočních svátcích. Svoz a rozvoz zásilek bude probíhat do čtvrtka 9.4.2020. Znovu budeme zásilky přebírat do přepravy a doručovat v úterý 14.4.2020. Po dobu svátků nebude v provozu ani zákaznický servis.

Přejeme Vám veselé Velikonoce. Váš tým PPL

Vážení zákazníci,

stále doručujeme ve všech lokalitách a otevřené jsou i PPL Parcelshopy. Z důvodu velkého nárůstu počtu zásilek dochází ke zdržení jeden až dva pracovní dny. Prosíme, kontaktujte zákaznicky servis až po uplynutí této doby. Sledujte informace o doručování zásilek na těchto stránkách v sekci Sledování zásilky. V případě dotazů přednostně využijte webchat na našich stránkách. Naši operátoři se společně s řidiči a depy usilovně snaží o to, abychom vám zásilky doručili co nejdříve.

Děkujeme proto za vaši spolupráci, podporu a trpělivost v této náročné době. Váš Tým PPL

Z důvodu nutnosti zachovat provoz všech páteřních dep není možné podávat ani vyzvedávat zásilky na žádném depu PPL. Děkujeme za pochopení. Váš Tým PPL

Pokud si přejete místo doručení zásilky přesměrovat na PPL Parceslshop nebo na novou adresu, učiňte tak přes www.pplbalik.cz. V případě, že nemáte k dispozici e-mail s PINem pro změnu adresy, vyplňte potřebné údaje ve formuláři webchatu na této stránce. Děkujeme. Váš Tým PPL

Koronavirus – aktuální informace, omezení a opatření

Vážení zákazníci, obchodní partneři,

na níže uvedených odkazech naleznete aktualizované informace o situaci týkající se krizových opatření.

 Informace pro PŘÍJEMCE

 Informace pro ZÁKAZNÍKY a E-SHOPY

 Informace pro PPL PARCELSHOPY

 Informace o UZAVŘENÝCH OBLASTECH

 Pod rouškou ZODPOVĚDNOSTI

 

 


1429
Aktuální počet Parcelshopů
Harmonogram doručování