Neustále se snažíme zlepšovat pracovní prostředí a pracovní postupy, není nám lhostejná bezpečnost a zdraví našich zaměstnanců a snažíme se jednat vždy férově a spravedlivě. Podporujeme talenty, vytváříme rovné podmínky pro všechny a podáváme pomocnou ruku vždy, když je potřeba. Záleží nám na tom, aby naši zaměstnanci chodili do práce rádi a cítili se dobře za všech okolností. Všechny tyto naše aktivity mají jediný cíl - být tím nejlepším zaměstnavatelem,“ říká Petr Horák, generální ředitel PPL CZ a dodává , že zisk obou certifikací podruhé v řadě je pro PPL obrovským úspěchem. „Ukazuje nám to, že jdeme správným směrem. Zároveň je to pro nás však velký závazek vůči všem kolegům a kolegyním, kteří nám pomáhají vytvářet přátelské pracovní prostředí a udržovat naši společnou firemní kulturu respektu, důvěry a týmového ducha,“ zakončuje Horák. 

Certifikaci Top Employer uděluje mezinárodní organizace Top Employers Institute na základě průzkumu hodnotícího 20 témat z oblasti řízení lidských zdrojů a personálního vedení firmy. Hodnotí se mimo jiné strategie firmy pro řízení lidských zdrojů, možnosti rozvoje a vzdělávání, ale také zaměření na duševní i fyzickou pohodu zaměstnanců, příjemné a rozmanité pracovní prostředí a podpora talentů. 

Certifikace Great Place to Work je navázána na nezávislou anonymní zpětnou vazbu od zaměstnanců a analýzy činností a programů uskutečňovaných v oblasti lidských zdrojů. Organizace Great Place to Work uděluje každoročně certifikaci vynikajícím mezinárodním, národním či regionálním zaměstnavatelům. Tento institut se sídlem v Kolíně nad Rýnem byl založen v roce 2002. 

Mohlo by vás zajímat

Omezení provozu kolem O2 areny | PPL CZ

9. 5. 2024| Novinky

Během Mistrovství světa v ledním hokeji dojde k omezení provozu v okolí O2 areny

V okolí O2 areny dojde od 8.5. do 26.5. 2024 k omezení provozu, které se dotkne i rozvozu a svozu zásilek. Uděláme maximum, abychom snížili jeho dopady na vaše zásilky.