S radostí oznamujeme, že jsme navázali spolupráci s internetovým obchodem Alza a do své sítě výdejních míst postupně integrujeme celkem 1 200 AlzaBoxů. Ty se již v průběhu července přidají k více než čtyřem tisícům PPL Parcelboxům a PPL Parcelshopům. 

Touto spoluprací reagujeme na rostoucí trend doručení zásilek na výdejní místa, na kterých vy, naši zákazníci, oceňujete především časovou flexibilitu. Kromě možnosti vyzvednout si zásilku cestou z práce či nákupu hraje roli také cena, která je oproti doručení na adresu výhodnější. 

Jsou nějaké rozdíly mezi PPL Parcelboxy a Alzaboxy?  

Úložní doba zásilky, cena doručení či váhový limit až 31,5 kg jsou u AlzaBoxu stejné jako u našich PPL Parcelboxů. Balíky na vás v AlzaBoxu počkají 72 hodin od obdržení SMS či e-mailu. V mobilní aplikaci mojePPL i na našem webu najdete mapu všech provozovaných boxů a výdejních míst. Naše PPL Parcelboxy nesou označení PBOX, AlzaBoxy je pak možné najít jako ABOX.  

Pokud jako příjemce využijete dobírku, máte dvě možnosti, jak zásilku uhradit, a to prostřednictvím mobilní aplikace mojePPL nebo proklikem z e-mailové či SMS notifikace. U našich PPL Parcelboxů můžete navíc uhradit dobírku přímo na místě prostřednictvím platebního terminálu. Jediný rozdíl tedy spočívá právě v úhradě dobírky – při doručení do AlzaBoxu není možné, abyste uhradili dobírku na místě přes platební terminál, který je na boxu umístěn.  

Obliba výdejních míst stále roste 

AlzaBoxy se přidávají k naší rodině výdejních míst, která v současné době čítá přes 3 600 PPL Parcelshopů a na 650 PPL Parcelboxů. „Navýšením o AlzaBoxy se v PPL dostaneme blíže ke svému cíli, kterým je v ideálním případě 7000 výdejních míst v České republice do konce roku 2023,“ doplňuje Milan Loidl, ředitel marketingu a business development PPL CZ. Věříme, že vám rozšířená síť výdejních míst PPL usnadní on-line nakupování a budeme vám tak ještě bližší. 

Máte svůj oblíbený AlzaBox? Podívejte se, jestli si do něj můžete nechat poslat balíčky. AlzaBoxy, které už máme integrované, najdete v mapě výdejních míst. Koukejte po označení ABOX. 

Mohlo by vás zajímat

Dodávka PPL

26. 6. 2024| Novinky

Palivový příplatek

Pro měsíc červenec 2024 je palivový příplatek 11,5 %.