Prostřednictvím této akce oslavujeme naši PPL rodinu a zároveň děkujeme všem svým zaměstnancům, řidičům a dopravcům za jejich skvěle odváděnou práci a nasazení. 


Počasí nám přálo a oba dny provázela skvělá atmosféra, dobré jídlo, pití a zábava pro malé i velké. Pro děti byly nachystané úkoly a po splnění je čekaly krásné odměny – v Mirakulu úkoly připravila Charita Vlašim, kdy děti prošly vzdělávací cestou kolem světa, u Brna si zase zařádily při sportovních disciplínách. Pro všechny bylo zajištěno bohaté občerstvení v podobě rautu, nechyběl ani popcorn, cukrová vata a zmrzlinový stánek.  V Parku Mirakulum si všichni užívali místních atrakcí. Ve Sportcentru Šlapanice se všichni účastníci mohli vystřídat na sportovištích, vyzkoušet si První pomoc živě, vylézt na lezeckou stěnu, ale vůbec největší úspěch mělo pěnové dělo, kde se vyřádili dospělí i děti. Nechyběl balonkový kouzelník, foto koutek, malování na obličej, tetování a kladivo pro siláky.  

 
Tak zase příští rok!
 

Mohlo by vás zajímat

Platba dobírky on-line | PPL CZ

6. 6. 2023| Novinky

Nově budete moci platit dobírku i on-line. Přes náš web nebo mobilní aplikaci mojePPL

V těchto dnech spouštíme možnost platit dobírku zásilek nově i on-line přes platební bránu. Na výběr budete mít hned ze dvou možností – přes náš web nebo přímo z mobilní aplikace.