Tento rok jsme se rozhodli pro změnu a každý náš kilometr – najetý na kole, nachozený, uběhnutý - znamenal finanční příspěvek na projekt Konta Bariéry - Druhá ruka pro Ondru. 


I přes nepříznivé podmínky způsobené pandemií a home office se zúčastnilo celkem 70 našich zaměstnanců, kteří za měsíc květen splnili neuvěřitelných 26 961 km. V porovnání to je, jako bychom 11,5x obešli Českou Republiku. 


Celkem tak PPL přispěje 26 961 Kč Ondrovi na bionickou ruku. Bionická ruka je aktuálně nejmodernější typ náhrady horní končetiny. Handicapovaným tak umožňuje přirozeně vykonávat každodenní činnosti jako oblékání, jezení nebo práci na počítači a výrazně tak zvyšuje kvalitu života.

 
Věříme, že v dalších letech účast našich zaměstnanců vzroste a my budeme moci opět pomoct na dalším projektu a zároveň nás to bude motivovat k aktivnímu a zdravému životnímu stylu.
 

Mohlo by vás zajímat

Ekologické alternativy výplňových materiálů | PPL CZ

19. 9. 2023| Napsali o nás

Svět balení: Výplňové materiály v souladu se zelenou logistikou

O důležitosti různých forem fixace asi není potřeba dlouho nikoho přesvědčovat. Bez různých typů inzertů, výplní či dalších vnitřních konstrukčních prvků by často samotný obal nemohl plnohodnotně plnit své primární funkce.