Češi oceňují pohodlí. Obliba výdejních míst je v České republice téměř devětkrát vyšší než například v Německu, což z ní činí jeden z nejvíce adaptovaných trhů na tento způsob doručení. Proto Zalando neustále pracuje na zvyšování úrovně komfortu, aby uspokojilo české zákazníky. Nyní slaví 5 let na českém trhu a u této příležitosti naděluje zákazníkům nejen slevy ve výši až několik desítek procent, ale také síť výdejních míst rozšířenou o více než 4000 PPL Parcelshopů a PPL Parcelboxů.

Je nám potěšením, že rozšiřujeme spolupráci se Zalandem právě v období oslav jejich pátého výročí. Nově poskytneme přístup k dalším 3 500 výdejním místům a 650 boxům. Přejeme společnosti Zalando šťastné výročí a mnoho spokojených zákazníků,“ říká Petr Horák, generální ředitel PPL CZ. 

Zalando je jednou z předních evropských módních a lifestyle online platforem, která vás oblékne od hlavy až k patě: od oblečení, obuvi, doplňků až po beauty produkty. Do jejího sortimentu mezinárodních značek patří jak světoznámá jména, tak lokální labely.

Neváhejte a nechte si doručit své radosti do výdejního místa PPL, které je vám blízké.

Mohlo by vás zajímat

Great Place To Work

6. 6. 2024| Novinky

Jsme skvělým místem pro práci!

Již po čtvrté v řade jsme získali certifikaci Great Place To Work a potvrdili tak, že jsme skvělým místem pro práci.