dovolujeme si vás informovat, že jsme zahájili v pilotním režimu provoz nového, v pořadí již 25. regionálního depa v České republice, tentokrát v Hustopečích v Jihomoravském kraji. Depo s kapacitou 10000 zásilek denně splňuje všechny současné legislativní požadavky, ale také přísné standardy DP DHL v oblasti dopadů na životní prostředí a na udržitelnost.  

Nový provoz v Hustopečích přispívá k dalšímu rozvoji naší logistické sítě, kdy můžeme v této lokalitě odbavovat a doručovat větší množství zásilek než doposud. Ohledně dalšího rozvoje naší sítě se již brzy můžete těšit na další novinky.

Váš tým PPL

Mohlo by vás zajímat

Centrální překladiště Hradec Králové

20. 9. 2022| Tiskové zprávy

PPL CZ na podzim otevře nové centrální depo v Hradci Králové

Nové logistické centrum vybavené nejmodernějšími sortačními technologiemi , které bude sloužit rovněž jako mezinárodní HUB a vstupní brána pro domácí i nadnárodní zákazníky zaměřené na eCommerce, otevře balíkový přepravce PPL CZ již v říjnu letošního roku. Moderní a ekologicky šetrné nové překladiště v Hradci Králové se rozkládá na ploše 46.000 m² a zahrnuje velkoprostorový sklad o velikosti přesahující 10 tisíc m2