Díky enormnímu zájmu tak nově spouštíme přímé přepravní napojení i do Francie

Nyní tak vaše zásilky do Francie doručíme ještě rychleji – a to zpravidla již za 3 dny – a v rámci této akční nabídky za cenu od 189 Kč. Detailní nabídku naleznete zde.

Kromě zvýhodněné ceny do Francie pro vás máme i speciální nabídku pro další země v západní Evropě, jmenovitě jde o Španělsko, Portugalsko a celý Benelux, kdy, v závislosti na zemi, můžete posílat vaše zásilky již od 149 Kč. Detailní nabídku si můžete prohlédnout zde

Díky produktu PPL Parcel Connect s námi můžete posílat zásilky přímo na adresu až do 31,5 kg a maximálního rozměru 120 × 60 × 60 cm, navíc máte v ceně i odpovědnost PPL do 100 000 Kč.

V případě, kdy není možné zásilku z různých důvodů osobně předat příjemci, disponují naši partneři širokou sítí výdejních míst, kde si ji může příjemce pohodlně vyzvednout.

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech doručování zásilek do těchto zemí za výhodnější cenu, kontaktujte svého obchodního zástupce nebo nám napište na e-mail: b2b@ppl.cz

Nabídka zvýhodněné ceny platí při uzavření smlouvy do 30. 6. 2022 s možností využívání do 30. 9. 2022 pro zákazníky, kteří službu PPL Parcel Connect do dané země zatím nevyužívají.

Mohlo by vás zajímat

Doprava

27. 7. 2022| Novinky

Důležité: omezení dovozu zásilek v oblastech zasažených požárem

O aktuální situaci Vás budeme informovat, sledujte naše webové stránky.