Doposud mohli naši zákazníci posílat zásilky pouze s tištěnou etiketou, kterou museli při dokončení vytisknout a řádně nalepit na připravenou zásilku.

Digitalizace a inovace u nás v PPL dostávají stále nový směr a jsou naší metou do budoucna. Proto jsme pro naše zákazníky připravili novou formu odeslání zásilky bez nutnosti tisku etikety. Zákazníci od nás teď dostanou pouze QR kód a tzv. 6místný SmartPIN, kterým se stačí prokázat u obsluhy PPL Parcelshopu, naskenovat u Parcelboxu nebo ukázat řidiči při vyzvednutí zásilky. 

Zachovali jsme však klasický způsob podání zásilky, aby si naši zákazníci mohli nový způsob podání zásilky pomalu osahat.

Nejen, že zaslání bez etikety zjednoduší zákazníkům proces odeslání zásilky, ale také jsme při vývoji mysleli na naši planetu. Tím, že zákazník již nemusí tisknout etiketu, ušetří stovky tun papíru a odpadu vzniklého z něj.

 

Zkuste si podat zásilku bez etikety

Mohlo by vás zajímat

Otevření nového depa v Mošnově | PPL

3. 10. 2023| Tiskové zprávy

Až 15 tisíc zásilek kousek od Ostravy. V Mošnově otevřela PPL CZ nové depo

Společnost PPL, lídr mezi českými přepravci zásilek, otevřela nové depo v Mošnově. Jedná se v pořadí již o 29. bod sítě PPL CZ v České republice, díky kterému rozšíří kapacitu odbavení zásilek až o 15 tisíc denně.