Doposud mohli naši zákazníci posílat zásilky pouze s tištěnou etiketou, kterou museli při dokončení vytisknout a řádně nalepit na připravenou zásilku.

Digitalizace a inovace u nás v PPL dostávají stále nový směr a jsou naší metou do budoucna. Proto jsme pro naše zákazníky připravili novou formu odeslání zásilky bez nutnosti tisku etikety. Zákazníci od nás teď dostanou pouze QR kód a tzv. 6místný SmartPIN, kterým se stačí prokázat u obsluhy PPL Parcelshopu, naskenovat u Parcelboxu nebo ukázat řidiči při vyzvednutí zásilky. 

Zachovali jsme však klasický způsob podání zásilky, aby si naši zákazníci mohli nový způsob podání zásilky pomalu osahat.

Nejen, že zaslání bez etikety zjednoduší zákazníkům proces odeslání zásilky, ale také jsme při vývoji mysleli na naši planetu. Tím, že zákazník již nemusí tisknout etiketu, ušetří stovky tun papíru a odpadu vzniklého z něj.

 

Zkuste si podat zásilku bez etikety

Mohlo by vás zajímat

Omezení provozu kolem O2 areny | PPL CZ

9. 5. 2024| Novinky

Během Mistrovství světa v ledním hokeji dojde k omezení provozu v okolí O2 areny

V okolí O2 areny dojde od 8.5. do 26.5. 2024 k omezení provozu, které se dotkne i rozvozu a svozu zásilek. Uděláme maximum, abychom snížili jeho dopady na vaše zásilky.