Doposud bylo možné platit dobírku u zásilek při jejich doručení řidičem na vybranou adresu či při vyzvednutí na některém z našich PPL výdejních míst, a to v hotovosti nebo platební kartou. Nově přidáváme možnost zaplatit dobírku předem on-line z pohodlí vašeho domova. 


Jak na to?

Používáte-li mobilní aplikaci mojePPL, dobírku budete moci zaplatit přímo v ní. Jakmile se vám zásilka v aplikaci objeví mezi aktivními, jednoduše zvolíte Zaplatit a budete přesměrováni na platební bránu. Tato možnost bude v aplikaci dostupná po aktualizaci, kterou vydáme během následujících dní.

Na webu ppl.cz je proces obdobný. V detailu zásilky se nově zobrazuje modré tlačítko Zaplatit, které vás okamžitě přesměruje na platební bránu. Jednoduše se na platbu dobírky můžete dostat také přímo z e-mailových notifikací, které vám v souvislosti s balíky posíláme na vaši e-mailovou adresu zadanou při objednávce.

 

Vážíme si vašeho času

Hlavní výhoda této novinky spočívá v tom, že už nemusíte na nic čekat. Dobírku je možné pohodlně zaplatit kdykoli a odkudkoli doslova na pár kliků. Balíček pak dokonce může vyzvednout kdokoli jiný – stačí, aby znal 6místný PIN kód. Věříme, že vám platba dobírky přes platební bránu usnadní vaše on-line nakupování.

Mohlo by vás zajímat

Great Place To Work

6. 6. 2024| Novinky

Jsme skvělým místem pro práci!

Již po čtvrté v řade jsme získali certifikaci Great Place To Work a potvrdili tak, že jsme skvělým místem pro práci.