Češi oceňují pohodlí. Obliba výdejních míst je v České republice téměř devětkrát vyšší než například v Německu, což z ní činí jeden z nejvíce adaptovaných trhů na tento způsob doručení. Proto Zalando neustále pracuje na zvyšování úrovně komfortu, aby uspokojilo české zákazníky. Nyní slaví 5 let na českém trhu a u této příležitosti naděluje zákazníkům nejen slevy ve výši až několik desítek procent, ale také síť výdejních míst rozšířenou o více než 4000 PPL Parcelshopů a PPL Parcelboxů.

Je nám potěšením, že rozšiřujeme spolupráci se Zalandem právě v období oslav jejich pátého výročí. Nově poskytneme přístup k dalším 3 500 výdejním místům a 650 boxům. Přejeme společnosti Zalando šťastné výročí a mnoho spokojených zákazníků,“ říká Petr Horák, generální ředitel PPL CZ. 

Zalando je jednou z předních evropských módních a lifestyle online platforem, která vás oblékne od hlavy až k patě: od oblečení, obuvi, doplňků až po beauty produkty. Do jejího sortimentu mezinárodních značek patří jak světoznámá jména, tak lokální labely.

Neváhejte a nechte si doručit své radosti do výdejního místa PPL, které je vám blízké.

Mohlo by vás zajímat

PPL rozšiřuje síť ekologických PPL Parcelboxů i zelenou flotilu

23. 5. 2024| Napsali o nás

Dopravní noviny: PPL rozšiřuje síť ekologických PPL Parcelboxů i zelenou flotilu

Přední český přepravce PPL se zaměřuje nejen na zdokonalování svých služeb, které mu umožňují doručovat každý den až půl milionu balíků. Firma také klade velký důraz na ochranu životního prostředí a udržitelnost.