Jsem nesmírně poctěn, že jsou naši zaměstnanci v PPL spokojeni a díky jejich hodnocení se potřetí v řadě potvrdilo, že jsme skvělým místem pro práci,“ uvádí Petr Horák, generální ředitel PPL CZ. Great Place to Work® je mezinárodní certifikace, která je udělována na základě nezávislé anonymní zpětné vazby od zaměstnanců a analýzy činností a programů uskutečňovaných v oblasti lidských zdrojů.

Organizace Great Place to Work® uděluje každoročně certifikaci vynikajícím mezinárodním, národním či regionálním zaměstnavatelům. „Jsou to právě naše kolegyně a kolegové, kteří jsou srdcem PPL, stojí za každou zásilkou a s vášní doručují miliony příběhů. Jsme hrdí na jejich práci a touto cestou jim děkujeme,“ dodává Horák.

Že jsme dobrým místem pro práci, potvrzují i další ocenění. V lednu jsme se podruhé v řadě stali také Top Employer pro ČR a Evropu.

Mohlo by vás zajímat

Změna v poštovních podmínkách | PPL CZ

30. 11. 2023| Novinky

Aktualizace dokumentů spojených s poštovními podmínkami

Rádi bychom vás informovali o úpravě Všeobecných podmínek doručování zásilek, Produktových podmínek, Reklamačního řádu a dalších vybraných dokumentů spojených s poštovními podmínkami. Všechny změny budou platné od 2. 1. 2024.