Obdarovali jsme je tím, co před Vánocemi nejvíce potřebují. Díky zapojení našich zaměstnanců do projektu Hýbej se s Teribearem! se nám podařilo vyběhat celkem 30 000 Kč, které jsme věnovali na nákup ovoce, vitaminů a vánočních dobrot, které nesmí chybět na slavnostní štědrovečerní tabuli. Vánoční balíčky poté putovaly do azylových domů v Oseku, Krupce, Vsetíně a Lovosicích. 


Azylové domy pro matky s dětmi hrají významnou roli v systému sociálních služeb. Jsou určeny těm ženám, které nejsou schopny vlastními silami řešit náročnou životní situaci a potřebují proto pomoc. Azylové domy, kde PPL letos nadělovala, jsou součástí projektu MADE BY realizovaným Nadací Terezy Maxové dětem a spolkem Otevřená budoucnost. Tento projekt funguje již od roku 2013 a je ušitý na míru právě potřebám maminek, které se ocitly v tíživé životní situaci. Pomáhá jim s hledáním zaměstnání, s posílením finanční gramotnosti a celkově jejich rodičovských kompetencí.  


PPL již dlouhodobě spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem i se spolkem Otevřená budoucnost a aktivně se podílí na projektech zaměřených na pomoc a podporu dětí, které v životě neměly takové štěstí. Věříme, že každá pomoc má smysl a moc nás těší, že díky aktivitě našich zaměstnanců můžeme rozdávat radost a podporovat projekty pro dobrou věc.

Zde máme několik výkresů, které nám děti zaslali z azylových domů a vykouzlili úsměv na tváři.

 

Mohlo by vás zajímat

Dodávka PPL

26. 6. 2024| Novinky

Palivový příplatek

Pro měsíc červenec 2024 je palivový příplatek 11,5 %.