Jedna komunita s tisícem značek a spoustou stylových věcí. Vinted je on-line platforma pro prodej, nákup a výměnu módního secondhandového oblečení, doplňků nebo třeba kosmetiky. Vinted je pro každého, kdo věří, že dobré zboží si zaslouží dlouhý život. Prodej i nákup secondhandového zboží nikdy nebyl jednodušší.


Nenosíte to? Prodejte to!

Jakmile na platformě své zboží prodáte a přepravcem bude PPL, automaticky se vám vygeneruje QR kód včetně 6místného PIN kódu, který při podání zásilky zadáte na displeji PPL Parcelboxu nebo nahlásíte obsluze PPL Parcelshopu. Kódy dohledáte kdykoli v aplikaci Vinted. Ať už posíláte balíček na adresu, nebo do výdejního místa PPL, nemusíte tisknout a lepit na něj etiketu, ani nikam psát PIN kód.

Prodané zboží tedy stačí jen správně zabalit a do pěti dnů ho odnést na jedno z 6 000 výdejních a podacích míst PPL.


Oslňte novým kouskem za pár korun

Vyberte si z milionů nabízených kousků ten, po kterém prahne vaše srdce. Na pár kliků jednoduše nakoupíte, zadáte potřebné údaje a jako dopravce zvolíte PPL. Ve více než 98 % vám balík dovezeme do jednoho až dvou dnů od jeho podání.


Udělejte z nás svou první volbu

Pokud si zvolíte dopravu na adresu, jsme to právě my v PPL, kdo se vám automaticky zobrazí jako přepravce. Zvolíte-li si vyzvednutí na výdejním místě, je možné, že vám aplikace vybere jinou společnost. Na pár kliknutí můžete automatickou předvolbu změnit na PPL.

Chcete mít co největší pravděpodobnost, že vám balíček dovezeme právě my? Nastavte si v aplikaci Vinted (v sekci Přeprava) PPL jako preferovaného přepravce.

Pak už stačí jen počkat, až vám balíček doručíme. Můžete se z něj těšit už za 1–2 pracovní dny.


 

Vdechněte oblečení, doplňkům i kosmetice druhý život. Na Vinted zboží jednoduše prodáte, a rovnou můžete kouknout po novém kousku za pár korun. Ušetříte planetu i svou peněženku.

Mohlo by vás zajímat

Dodávka PPL

26. 6. 2024| Novinky

Palivový příplatek

Pro měsíc červenec 2024 je palivový příplatek 11,5 %.