Předvánoční sezóna se rozbíhá na plné obrátky, proto vám přinášíme přehled důležitých termínů a informací pro toto období:

O státním svátku 17.11.2023 jsme bez provozu, nefunguje ani zákaznické centrum.

Black Friday letos připadá na pátek 24.11.2023. Podívejte se, z jakých e-shopů můžete nakupovat s dopravou od PPL zdarma.

Vánoce trávíme v kruhu rodinném, proto jsme v období 24.–26.12.2023 bez provozu.

Mezi svátky (27.–29.12.2023) funguje rozvoz i svoz zásilek i naše zákaznické centrum.

Příchod nového roku slavíme se svými blízkými, proto jsme 31.12. – 1.1.2024 bez provozu.

Od úterý 2.1.2024 jsme tu opět pro vás, v plné síle a za běžného provozu (svoz i rozvoz zásilek i zákaznické centrum).


Doručujeme krásné a pohodové Vánoce

V PPL doručujeme do 22. prosince včetně. Doručení bude záviset na tom, jestli stihne e-shop balík expedovat. Pokud to bude ve čtvrtek 21. prosince, přes 98 % takových zásilek v pátek 22. prosince doručíme na adresu nebo do výdejního místa či boxu. 

Samozřejmě platí, že je lepší objednat co nejdříve a nenechávat nákupy na poslední chvíli. Vyzvednutí vám usnadní i přes 6000 výdejních míst PPL, která jsou pro vás otevřena dle otevírací doby, z boxů můžete vyzvedávat dokonce 24/7.

Než si naplánujete cestu do PPL Parcelshopu, který je vám blízký, nezapomeňte si zkontrolovat jeho vánoční otevírací dobu. Aktuální informace najdete třeba v mapě výdejních míst v mobilní aplikaci mojePPL.


Obdarujte své blízké na dálku

Nezvládnete letos návštěvu svých nejbližších před Vánoci, ale chcete, aby si dárky rozbalili na Štědrý den pod stromečkem? Pošlete jim je pohodlně s naší službou Balík pro tebe, a to už od 65 Kč. Dárek stačí zabalit, objednat doručení a předat řidičovi nebo odnést na jedno z 6000 výdejních a podacích míst PPL. Ještě pohodlněji objednáte dopravu přes mobilní aplikaci mojePPL.


Informace pro e-shopy

Co udělat pro to, aby objednávky stihly dorazit vašim zákazníkům pod vánoční stromeček? Nejdůležitější je termín podání. Pokud podáte balíky ve čtvrtek 21. prosince, přes 98 % takových zásilek v pátek 22. prosince doručíme na adresu nebo do výdejního místa či boxu.

Pokud podáváte balíky na výdejních a podacích místech PPL, nezapomeňte průběžně kontrolovat jejich sváteční otevírací dobu. Je možné, že se bude v předvánočním období lišit od té standardní.


S námi máte Vánoce pod kontrolou

Na sezonu 2023 jsme připraveni. K jejímu úspěšnému zvládnutí přispívá i naše síť čítající celkem 29 bodů, kterou jsme rozšířili o další překladiště, nově otevřená depa napříč republikou i navýšená kapacita sezonních zaměstnanců. Zvýšili jsme tak naše přepravní kapacity až na 500 000 zásilek denně. „Ježíškům“ letos usnadní vyzvedávaní balíků i naše mobilní aplikace mojePPL a rozšířená síť výdejních míst.

Mohlo by vás zajímat

Dodávka PPL

26. 6. 2024| Novinky

Palivový příplatek

Pro měsíc červenec 2024 je palivový příplatek 11,5 %.