Jak pomáháme?

Doručujeme roušky zdarma

Od dubna až do konce nouzového stavu 17. 5.  jste s námi mohli zdarma posílat roušky jakýmkoliv dobročinným a rouska1.jpgzdravotnickým zařízením. Chtěli bychom vám z celého srdce poděkovat za vaši podporu. Nejstarší dobročinné organizaci Charita Česká republika, jste s námi poslali 8 000 chybějících roušek a celkově jsme přepravili 25 494 kusů různým organizacím. Jsme šťastni, že jsme spolu s vámi mohli pomoci! 

 

Vytvořili jsme video, jak bezpečně přebírat zásilky

Snažili jsme se příjemce informovat prostřednictvím různých kanálů o tom, jak co nejzodpovědněji přebírat zásilky, aby chránili své zdraví i zdraví našich řidičů. Vytvořili jsme proto speciální video, které můžete shlédnout na našem YouTube kanálu nebo Facebooku. Abychom informovanost o otevírání v rouškách ještě více rozšířili, spustili jsme soutěž na kanálu Facebook a Instagram, kde jsme motivovali příjemce, aby se při čekání na zásilku PPL vyfotili v roušce.

 

  
Zajišťovali jsme přepravu hygienických pomůcek

Zajišťovali jsme přepravu hygienického materiálu zdarma pro vybrané zákazníky. Zde nám dovolte zmínit alespoň pár dobročinných projektů, u kterých nám bylo radostí spolupracovat: 

  1. Distribuce balíčků nadace Bátor Tábor (hygienické potřeby a hrací kostky) rodinám s onkologicky nemocnými dětmi. Více informací o projektu: https://www.batortabor.cz/
  2. Distribuce balíků se zdravotnickým materiálem (roušky, respirátory) pro projekt chcipomoct.cz
  3. Distribuce roušek pro facebookovou skupinu Pražská pomoc

 

Jak pomáháte

Pomáháte nám vy všichni, kteří platíte e-shopu za zboží předem, myjete si před a po předání zásilky ruce, dodržujete vzdálenost alespoň 2 metry od řidičů nebo obsluhy PPL Parcelshopů a nosíte roušku či cokoliv jiného přes ústa a nos. Jak se správně chovat při předání zásilky se můžete podívat i ve videu zde. Mockrát vám děkujeme!
 
Zvláštní poděkování pak patří našemu dlouholetému zákazníkovi, společnosti European Beauty Distribution a.s., provozujícímu e-shop modelaznehtu.cz, za bezplatné poskytnutí ochranných hygienických gelů SANITIZER pro všechny naše řidiče.