Velice si vážíme naší vzájemné spolupráce a pevně věříme, že jste s našimi službami spokojeni. Naším cílem je i nadále být pro vás spolehlivým, kvalitním a profesionálním přepravcem, držet krok s dynamicky se měnícím světem a technologickými změnami, reagovat na rostoucí trendy a očekávání zákazníků a příjemců a v dalších letech tak i nadále zvyšovat kvalitu našich služeb. 

Ročně doručíme desítky milionů zásilek v nejvyšší kvalitě. Máme jednu z nejrozsáhlejších sítí výdejních a podacích míst, díky které pro vás nyní nabízíme doručení PPL Parcel Smart. Přepravujeme zásilky doma v Česku i po celé Evropě, kdy jsme napojení na evropskou síť DHL a další zahraniční trhy. Zákazníky jsou české i nadnárodní firmy, podnikatelé a běžní občané. Jsme tady pro každého, kdo potřebuje poslat balík. 

Abychom našim cílům a slibům mohli dostát, neustále inovujeme a investujeme do špičkových technologií a navýšení kapacit naší přepravní sítě. V letošním roce jsme otevřeli nové moderní překladiště v Hradci Králové a strategicky významné depo v jihomoravských Hustopečích. Zároveň investujeme do modernizace technologií současných dep a centrálního překladiště, do nárůstu výdejních míst včetně PPL Parcelboxů a dalšího rozvoje, který bude pokračovat i v roce 2023. 

V souvislosti s aktuálními dopady inflace a zdražováním energií spolu s rekordně nízkou nezaměstnaností a rostoucím tlakem na zvyšování mezd dochází napříč trhem k růstu nákladů. Tyto náklady jsme nuceni promítnout i do našich cen a dovolujeme si vás proto s předstihem informovat o plánovaných změnách plošného zdražení vybraných produktů a služeb. 

Nové ceny vstoupí v platnost od 1. 1. 2023. 

Navýšení cen jsme stanovili úměrně vůči rostoucím nákladům a tento krok nám i nadále umožní zachovat kvalitu našich služeb na vysoké úrovni. 

Prosíme, abyste očekávali, že v následujícím roce dojde k procentuálnímu navýšení cen u těchto produktů: 

GPI 2023 Výše zdražení
PPL Parcel CZ Private 9 %
PPL Parcel CZ Smart 0 %
PPL Parcel CZ Business 9 %
PPL Parcel CZ Dopolední Balík 9 %
Doběrečné 5 %
Atyp Balík 5 %
PPL Balík Max + 9 %
Připojištění 5 %
PPL Parcel Connect Plus  9 %
PPL Parcel Connect  9 %
PPL Parcel Smart Europe  0 %

 

Standardní ceníky balíkových produktů a služeb pro rok 2023 najdete zde, ceník pro produkt PPL Balík Max+ zde. Slevy ze smlouvy si můžete doplnit do kalkulačky zde.

Mohlo by vás zajímat

Ekologické alternativy výplňových materiálů | PPL CZ

19. 9. 2023| Napsali o nás

Svět balení: Výplňové materiály v souladu se zelenou logistikou

O důležitosti různých forem fixace asi není potřeba dlouho nikoho přesvědčovat. Bez různých typů inzertů, výplní či dalších vnitřních konstrukčních prvků by často samotný obal nemohl plnohodnotně plnit své primární funkce.