CZCHOWSPC000646

Informace pro PPL PARCELSHOPY

AKTUÁLNÍ INFORMACE

  • Síť' výdejních míst Parcelshopů nevypínáme, velká část našich partnerů spadá do oblastí, na které je udělena výjimka (např. drogistického zboží, květinářství, krmiva a další potřeby pro zvířata atd.)
  • I v případě, že vaše prodejna spadá do oblastí, na které není uplatněna výjimka, balíky v rámci Parcelshopu lze vydávat. Uvádí to server www.businessinfo.cz  a nově je i uvedeno v USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY č. 214 ze dne 15. 3. 2020.

OPATŘENÍ PPL

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného doručování zásilek, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků.

Zavedena byla následující opatření

  1. Naši řidiči a zaměstnanci dep jsou vybaveni ochrannými pomůckami (rouškami, případně respirátory, antibakteriálními gely a jednorázovými rukavicemi) a při manipulaci, doručování a svozu zásilek mají povinnost tyto pomůcky používat.
  2. Na všech pracovištích dbáme na zvýšenou hygienu v podobě antibakteriálních prostředků a edukačních nástěnných oznámení. Zaměstnanci byli informováni o způsobech chování, jak minimalizovat rizika nakažení. Zvýšili jsme také frekvenci úklidu pracovišť.
  3. Komunikujeme aktivně nejen s našimi zaměstnanci, ale i našimi řidiči a dopravci a dalšími partnery. Všichni řidiči jsou proškoleni, jak se chránit při doručování zásilek, a zároveň že mají respektovat preventivní opatření našich zákazníků.
  4. Pracujeme na přípravě možných scénářů v případě zhoršení situace, abychom byli maximálně připraveni.
  5. Dodržujeme veškerá doporučení státních orgánů a mateřské společnosti Deutsche Post DHL.
  6. Z důvodu nutnosti zachovat provoz všech páteřních dep není možné podávat ani vyzvedávat zásilky na žádném depu PPL.