CZCHOWSPC000647

Informace pro PŘÍJEMCE

AKTUÁLNÍ INFORMACE

  • Žádáme všechny příjemce, aby při vstupu do PPL Parcelshopu, případně při kontaktu s řidičem, měli zakrytý nos a ústa (rouškou, respirátorem, šátkem, šálou aj.). Pokud očekáváte zásilku na dobírku, využívejte v co největší míře platbu kartou.
  • Síť' výdejních a podacích míst Parcelshopů je plně funkční. 
  • V souvislosti s minimalizací rizik s účinností od 16. 3. 2020 rušíme osobní odběry a podeje na všech páteřních depech PPL.
  • Pokud si přejete místo doručení zásilky přesměrovat na PPL Parceslshop nebo na novou adresu, učiňte tak přes www.pplbalik.cz.

OPATŘENÍ PPL

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného doručování zásilek, zavedli jsme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků.

Zavedena byla následující opatření

  1. Naši řidiči a zaměstnanci dep jsou vybaveni ochrannými pomůckami.
  2. Na všech pracovištích dbáme na zvýšenou hygienu v podobě antibakteriálních prostředků a edukačních nástěnných oznámení. Zaměstnanci byli informováni o způsobech chování, jak minimalizovat rizika nakažení. Zvýšili jsme také frekvenci úklidu pracovišť.
  3. Komunikujeme aktivně nejen s našimi zaměstnanci, ale i našimi řidiči a dopravci a dalšími partnery. Všichni řidiči jsou proškoleni, jak se chránit při doručování zásilek, a zároveň že mají respektovat preventivní opatření našich zákazníků.
  4. Pracujeme na přípravě možných scénářů v případě zhoršení situace, abychom byli maximálně připraveni.
  5. Dodržujeme veškerá doporučení státních orgánů a mateřské společnosti Deutsche Post DHL.
  6. Z důvodu nutnosti zachovat provoz všech páteřních dep není možné podávat ani vyzvedávat zásilky na žádném depu PPL.