CZCHOWS4060

11. 10. 2019

SEPA platby při odvodu dobírkových částek v eurech

Vážení zákazníci, 

na základě vašich podnětů a trendů v logistice se průběžně snažíme zdokonalovat nabídku našich služeb a přicházet s novými. 

Rádi bychom vám představili změnu v odvodu dobírkových částek v eurech, a to u balíků doručovaných na Slovensko. Díky SEPA platbám již není nutné mít účet vedený u slovenské banky. Nově můžete mít eurový účet v jakékoli zemi podporující SEPA platby, jejichž seznam najdete zde

Čísla eurových účtů, která máte uvedená ve smlouvě a jsou zadaná v našich systémech, budou automaticky upravena na formát IBAN a SWIFT a není potřeba žádný zásah z vaší strany. Pokud si na základě výše zmíněného přejete změnit vaše údaje o EUR účtu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce. 

V případě, že nám číslo EUROVÉHO účtu pro odvod dobírek posíláte v datech, uvádějte ho vždy ve formátu IBAN a SWIFT. Do 31. 1. 2020 budeme čísla účtů v klasickém formátu BBAN v datech kontrolovat a převádět na IBAN za vás, takže na změnu budete mít čas. Po této době už ale na standardní formát čísla účtu nebude možné dobírky odvádět. 

Tyto změny jsou platné od 13. 10. 2019 

Děkujeme, že využíváte přepravní služby PPL. 

Váš Tým PPL

 

1855
Aktuální počet Parcelshopů
Harmonogram doručování