CZCHOWS4060

15. 10. 2010

Balíky na dobírku doručené PPL CZ zaplatíte i kartou

Nákupy přes internet na dobírku se v posledních letech staly pro mnoho lidí samozřejmostí, a to zejména díky úspoře času a možnosti doručení zboží až do jejich domovů. V minulosti bylo možné dobírkové zásilky platit pouze v hotovosti, kterou příjemce ne vždy při předání disponuje. Pokud čekáte zásilku na dobírku, hotovost po ruce mít nemusíte a dobírku uhradíte jednoduše platební kartou stejně jako v obchodě. Kartou nelze platit doběrečné u paletové přepravy PPL Sprint.

Od 18. října 2010 nabízí společnost PPL CZ ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. možnost uhradit balík na dobírku nejen v hotovosti, ale i platební kartou. Tato nová služba není pro příjemce zpoplatněna. Jedinou podmínkou je, aby platbu kartou podporoval i obchodník, u kterého jste si zboží objednali. Platit lze všemi běžnými platebními kartami vydanými v České republice.

platební karty

Při platbě kartou se vyhnete nejenom komplikacím s nedostatečnou hotovostí, ale hlavně posílíte svoji bezpečnost. Řidiči balíkové přepravy jsou vybaveni speciálním zařízením, které umožňuje  přijímat platby pomocí platební karty. Transakce jsou realizovány přes platební terminál pomocí bezdrátového spojení s Českou spořitelnou a.s.

HARMONOGRAM DORUČOVÁNÍ BALÍKŮ
OK