CZCHOWSPC000644

Vyjádření PPL k protestům extremistických skupin

Vyjádření PPL k protestům extremistických skupin

 

Společnost PPL CZ s.r.o. (člen skupiny Deutche Post DHL) se distancuje od jakékoli účasti či podpory protestů extremistických skupin, které se uskutečnily v Brně dne 1. 5. 2019. Distancujeme se nejen od této akce, ale od všech podobných aktivit.

Nyní zjišťujeme detaily ohledně celé záležitosti a majiteli automobilu s uvedenou SPZ 4AU9382. Došlo k zneužití obchodní značky PPL CZ s.r.o a budeme podávat trestní oznámení na neznámého pachatele.

Děkuji za vstřícnost při vyjasnění této nemilé problémové situace. 

 

Petr Horák

Generální ředitel PPL CZ a DHL Parcel Slovensko 

 

O společnosti PPL CZ

Společnost PPL CZ je součástí divize DHL eCommerce Solution. PPL CZ se specializuje na mezinárodní a vnitrostátní přepravu pro firmy a podnikatele, kde je jedničkou na trhu. PPL CZ zaměstnává přes 800 pracovníků a 1 700 řidičů, kteří doručí více než 29 milionů zásilek ročně. Disponuje 23 depy a největší sítí výdejních a podacích míst – PPL Parcelshopů, kterých je více než 1 500 po celé České republice.

 

DHL je vedoucí globální značkou v celém odvětví logistiky. Naše DHL rodina divizí nabízí bezkonkurenční portfolio logistických služeb od národního a mezinárodního doručování balíků, posílání a celkové řešení pro internetové obchodníky, mezinárodní expresní, silniční, leteckou a námořní přepravu až po řízení dodavatelského řetězce. S více než 360 000 zaměstnanci ve více než 220 zemích a teritoriích spojuje DHL lidi a obchod bezpečně a spolehlivě, umožňuje globální tok obchodu. Se specializovanými řešeními pro rostoucí trhy a odvětví včetně technologií, odvětví lékařské vědy a zdravotní péče, energetický průmysl, automobilový průmysl a maloobchod, s prokázaným závazkem a s bezkonkurenční přítomností na rozvíjejících se trzích je DHL rozhodně “Logistickou společností pro celý svět.”

 

Kontakt pro média:

PPL CZ

Hana Nitrová, Executive Assistant

hnitrova@ppl.cz

1915
Aktuální počet Parcelshopů
Harmonogram doručování