CZCHOWSPC000647

Organizační změna ve vedení společností PPL CZ s.r.o. a DHL Parcel Slovensko s.r.o.

K 1. 3. 2019 dochází ke změně na postu generálního ředitele PPL CZ s.r.o. a DHL Parcel Slovensko s.r.o. Dosavadního generálního ředitele Petra Chvátala nahrazuje k uvedenému datu Petr Horák.

Petr Chvátal působil v PPL od roku 2016. Během jeho vedení prošla PPL významnou transformací se zaměřením na rozvoj služeb v oblasti eCommerce.

Petr Horák pracuje v PPL od roku 2002 a prošel pestrou škálou pozic. Poslední čtyři roky zastával pozici provozního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

„Mým hlavním cílem je připravit PPL na nadcházející výzvy spojené s vývojem trhu v ČR i EU. Budeme i nadále posilovat naši pozici na přepravním trhu se zaměřením na zvyšování kvality všech služeb, které poskytujeme našim zákazníkům i široké veřejnosti, prostřednictvím budování stabilní základny spokojených zaměstnanců a všech partnerů v našem dodavatelském řetězci. Věřím, že pod mým vedením bude společnost nadále prosperovat a v pozici největší firmy v oboru bude významně přispívat k rozvoji logistických služeb v Česku a na Slovensku,“ vyjadřuje se ke změně Petr Horák.

 

O společnosti PPL CZ

Společnost PPL CZ je součástí DHL eCommerce Solution. PPL CZ se specializuje na mezinárodní a vnitrostátní přepravu pro firmy a podnikatele, kde je jedničkou na trhu. PPL CZ zaměstnává přes 800 pracovníků a 1 700 řidičů, kteří doručí více než 29 milionů zásilek ročně. Disponuje 23 depy a největší sítí výdejních a podacích míst – PPL Parcelshopů, kterých je více než 1 500 po celé České republice.

 

DHL eCommerce Solutions je součástí Deutsche Post DHL Group, která je se současnými 360 000 zaměstnanci jedním z největších globálních zaměstnavatelů. Skupina působí ve více než 220 zemích a teritoriích. Nabízí specializovaná řešení pro rozvíjející se trhy a odvětví včetně technologického sektoru, zdravotnictví a biotechnologií, energetiky, automobilového průmyslu a maloobchodu. Deutsche Post DHL Group je díky tomu „Logistická společnost pro celý svět“.

  

Kontakt pro média:

PPL CZ

Hana Nitrová, Executive Assistant

hnitrova@ppl.cz

1915
Aktuální počet Parcelshopů
Harmonogram doručování