CZCHOWSPC000646

Společnost PPL podpořila projekt MaminyCup 2014

Společnost PPL podpořila zajímavý projekt aktivních maminek z celé České republiky Maminy Run, nekonečný štafetový běh maminek napříč republikou.

Maminy Cup je letní sportovní setkání maminek, které preferují zdravý a aktivní životní styl. Inspiruje k celoročnímu pohybu, poskytuje odreagování od všedních dnů a seznamuje účastnice s novými trendy v pohybových aktivitách pro ženy. Maminkám nabízí i celodenní hlídání dětí, dětem zase bohatý sportovně herní program.

Festival sportu a zdravého pohybu maminek odstartoval v rámci Maminy Cup 2014 na Kladně v květnu 2014. Účastnice kladenského běhu slavnostně předaly štafetový kolík patronce štafety města Plzeň, střelkyni Kateřině Emmons. Každou sudou sobotu v měsíci se štafeta přesouvá do dalších měst. Štafetový kolík pro projekt Maminy Run přepravuje partner projektu společnost PPL. 

Máte-li chuť se zapojit a zasportovat si, navštivte webové stránky projektu http://www.maminycup.cz/aktualne/maminy-run-motivace-v-behu, kde naleznete termíny akcí a další informace.

1915
Aktuální počet Parcelshopů
Harmonogram doručování