CZCHOWS4063

Účast PPL v Triatlonu Bigman 2008

V Praze 20. 6. 2008

Za krásného slunečného počasí se na začátku června 2008 v Praze konal štafetový triatlonový závod BIGMAN. PPL zde byla zastoupena týmem mladých závodníků z oddílu TRI SKI Horní Počernice. Závod byl velmi náročný, skládal se z 2800 m plavání ve studené Vltavě, cyklistické části po Strakonické výpadovce v délce 180 km a běžeckého maratonu rozděleného do 8 okruhů. Každá štafeta čítala 5 závodníků, kteří se střídali ve všech sportovních disciplínách. Průběh závodu byl velmi napínavý, v čele závodu se po celou dobu střídaly 2 týmy – družstvo Prahy 14 a družstvo PPL. O vítězi rozhodlo až předposlední kolo, ve kterém bylo družstvo Prahy 14 o 2,5 minuty rychlejší než tým PPL, který skončil na krásném druhém místě. Blahopřejeme k úspěchu a těšíme se na další - v pořadí již třetí ročník tohoto závodu.