Jsme velice potěšeni a zároveň pyšní na to, že PPL získalo tyto dvě mezinárodně uznávané certifikace. Rok 2021 byl plný výzev a z pohledu přepravených zásilek opět rekordní, našim zákazníkům jsme doručili 55 milionů zásilek. Jsme si vědomi, že poskytování kvalitní profesionální služby není samozřejmostí, zejména pak v posledních náročných letech. Přes technické vymoženosti a inovace jsou to právě naši kolegové a kolegyně napříč organizací PPL, kdo dává naší službě tvář, emoce a všudypřítomnou/potřebnou vášeň.  Úspěchy naší společnosti jsou hlavně zásluhou skvělých lidí v PPL, kteří vytvářejí přátelské pracovní prostředí, v jehož středu zájmu stojí náš zákazník,“ uvádí CEO PPL Petr Horák. 


Průzkum Top Employer zkoumá šest oblastí souvisejících s lidskými zdroji, přičemž se zaměřuje na témata z této oblasti včetně strategie, pracovního prostředí, získávání talentů, vzdělávání, rozmanitosti a inkluze a další. 


Ohlédneme-li se zpět za dvěma náročnými roky, které kladly na organizace po celém světě obrovské nároky, můžeme říct, že společnost PPL ukázala, že zaměstnanci jsou pro ni klíčoví a zároveň se jí úspěšně daří řešit výzvy měnícího se světa,“ uvádí generální ředitel organizace Top Employers Institut David Plink. 
                                                                                                               
Organizace Top Employers Institute představuje celosvětovou autoritu při oceňování vynikajícího přístupu k práci se zaměstnanci. Instituce byla založena před více než třiceti lety a od té doby certifikovala přes 1857 organizací ve 123 zemích nebo regionech. Zaměstnavatelé, kteří získali ocenění Top Employer, mají pozitivní vliv na životy více než 8 milionů zaměstnanců po celém světě.
PPL nedávno získala i roční certifikaci Great Place to Work, která je udělována na základě nezávislé anonymní zpětné vazby od zaměstnanců a analýzy činností a programů uskutečňovaných v oblasti lidských zdrojů. Organizace Great Place to Work uděluje každoročně certifikaci vynikajícím mezinárodním, národním či regionálním zaměstnavatelům. Tento institut se sídlem v Kolíně nad Rýnem byl založen v roce 2002.


Dobří zaměstnavatelé mají jedno společné. Ctí závazek důvěryhodného a spravedlivého vedení lidí a aktivní péče o zaměstnance. Významnými součástmi firemní kultury jsou respekt, důvěra a týmový duch,“ říká Sebastian Diefenbach, manažer oddělení zákaznického poradenství v organizaci Great Place to Work.


Jsme nesmírně rádi, že nás zaměstnanci v anonymním průzkumu hodnotili tak vysoko. Certifikace Great Place to Work nám navíc poskytuje cenné podněty, na jejichž základě se můžeme jako zaměstnavatel dále rozvíjet,“ dodává CEO PPL Petr Horák. 
 

Mohlo by vás zajímat

Změna v poštovních podmínkách | PPL CZ

30. 11. 2023| Novinky

Aktualizace dokumentů spojených s poštovními podmínkami

Rádi bychom vás informovali o úpravě Všeobecných podmínek doručování zásilek, Produktových podmínek, Reklamačního řádu a dalších vybraných dokumentů spojených s poštovními podmínkami. Všechny změny budou platné od 2. 1. 2024.