Oproti běžnému roku se počty zásilek v předvánočním období téměř zdvojnásobí, proto vám chceme nabídnout možnost využít nestandardní mimořádný svoz Vašich zásilek i během státního svátku v úterý 17. listopadu 2020. Pomůže nám to předvánoční nápor rozložit a udržet kvalitu, jakou od nás vy i vaši zákazníci vždy očekáváte.
 
Chtěli bychom vás požádat, abyste zvážili, zda svátečního svozu v úterý 17. listopadu 2020 využijete. Zásilky svezené ve státní svátek pak budou na rozvoz předány již následující den.
Pokud se pro využití rozhodnete, poprosíme vás o zadání objednávky svozu na termín státního svátku – 17. listopadu 2020 – prostřednictvím Zákaznické zóny na webu PPL nebo webové aplikace (https://klient.ppl.cz) nejpozději do pátku 13. listopadu 2020.
Pokud si nebudete jisti zadáním přes Zákaznickou zónu či webovou aplikaci, požádáme vás o potvrzení zájmu a sdělení předpokládaných objemů buď vašemu obchodnímu zástupci, nebo e-mailem na adresu: obchod.tls@ppl.cz.
 
Věříme, že společně s vaší podporou předvánoční špičku zvládneme na jedničku. Děkujeme.

Mohlo by vás zajímat

baliky

18. 1. 2021 | Tiskové zprávy

TZ: Přepravci hlásí rekordní sezonu. PPL doručila 10 milionů zásilek

Pandemie změnila život a chování lidí. Ti se naučili více nakupovat online, od podzimu tak e-shopy zažívaly sezonní žně – a to nejen díky akci Black Friday, Vánocům, ale i podzimnímu lockdownu. Přepravní společnost PPL tak hlásí rekordní sezonu. Pokračuje i trend doručování zásilek přímo do výdejního místa.