Oproti běžnému roku se počty zásilek v předvánočním období téměř zdvojnásobí, proto vám chceme nabídnout možnost využít nestandardní mimořádný svoz Vašich zásilek i během státního svátku v úterý 17. listopadu 2020. Pomůže nám to předvánoční nápor rozložit a udržet kvalitu, jakou od nás vy i vaši zákazníci vždy očekáváte.
 
Chtěli bychom vás požádat, abyste zvážili, zda svátečního svozu v úterý 17. listopadu 2020 využijete. Zásilky svezené ve státní svátek pak budou na rozvoz předány již následující den.
Pokud se pro využití rozhodnete, poprosíme vás o zadání objednávky svozu na termín státního svátku – 17. listopadu 2020 – prostřednictvím Zákaznické zóny na webu PPL nebo webové aplikace (https://klient.ppl.cz) nejpozději do pátku 13. listopadu 2020.
Pokud si nebudete jisti zadáním přes Zákaznickou zónu či webovou aplikaci, požádáme vás o potvrzení zájmu a sdělení předpokládaných objemů buď vašemu obchodnímu zástupci, nebo e-mailem na adresu: obchod.tls@ppl.cz.
 
Věříme, že společně s vaší podporou předvánoční špičku zvládneme na jedničku. Děkujeme.

Mohlo by vás zajímat

cyklo depo

18. 11. 2020 | Tiskové zprávy

Do centra Prahy vyjely první nákladní elektrokola.

Ve středu 18. listopadu 2020 bylo na pražské Florenci otevřeno první městské cyklodepo Depot.Bike určené pro rozvoz zásilek po centru města prostřednictvím nákladních elektrokol. Toto městské cyklodepo vzniklo z potřeby snížení počtu dodávek v centru Prahy z důvodu narůstajícího objemu zásilek. Praha chce tímto krokem ulevit veřejnému prostoru, snížit dopravní zátěž a přispět tak ke zkvalitnění života obyvatel města.