V současné době jedeme v plném provozu 24/7 a všichni naši zaměstnanci se nezastaví. Nápor na naše pracovníky, systémy a technologie je opravdu obrovský a na hraně našich fyzických možností.

Bohužel i přes připravenou dvojnásobnou kapacitu nestačíme zvládat aktuální balíkovou tsunami, aniž bychom přistoupili k nestandardním opatřením potřebným ke zvládnutí odbavení tak masivního množství zásilek.

Uplatnění opatření vnímáme jako jedno z nejtěžších rozhodnutí. Na druhou stranu jsou tato opatření jen dočasná. Věříme, že po vyřešení současného náporu se vrátíme ke standardnímu předvánočnímu provozu, aniž bychom váš business jakkoli dál omezovali.

Kvůli výše zmíněným komplikacím jsme nuceni prodloužit opatření z minulého týdne až do 9. 12. 2020:

V sobotu 5. 12. 2020 připravujeme maximálně možné kapacity pro rozvoz zásilek.

Abychom v sobotu rozvezli opravdu maximum, jsme nuceni nesvážet o následujícím víkendu vaše zásilky

Doba doručení u části zásilek je prodloužena o 1-3 dny.

I nadále nebudeme svážet zásilky v rámci produktů atyp balík a balík max.

Jsme přesvědčeni, že uvedené kroky nám pomůžou stabilizovat současnou situaci před náporem hlavní vánoční sezony v prosinci a pomůžou udržet vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb na požadované úrovni i přes nevídaný nápor zásilek.

Chápeme komplikace, které mohou naše rozhodnutí přinést vašemu podnikání. Nicméně věříme, že pochopíte, jak současná situace je extrémní a že děláme vše pro to, abychom vyhověli potřebám našich klientů. V současné době jsme v situaci, kdy vás musíme požádat o pochopení a pomoc při zvládání výjimečného stavu.
 

Mohlo by vás zajímat

Dodávka PPL

25. 6. 2021 | Novinky

Palivový příplatek

Pro měsíc červenec 2021 je palivový příplatek 8,0 %.